لوازم الکترونیکی
کالا پزشکی
درچه شرایطی میتوانم کالای خودرابازگردانم؟

آسودگی خاطر و  رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های ما بوده است و فروشگاه مصطفی در  این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری  برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو  شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده  است.

گروه‌های  کالای ارایه شده در وب‌سایت ما، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی  سالم به دست مصرف کننده برسند دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی  هستند و مشمول 7 روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند. همچنین اقلامی که  به عنوان هدیه‌ از طرف ما همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش با مبلغ  صفر ریال درج شده‌اند، مشمول 7 روز ضمانت بازگشت نیستند. برای سایر  محصولاتی که نیاز به مهلت تست دارند، مجازی سازان 7 روز فرصت برای بازگشت درنظر گرفته است

شرایط بازگرداندن کالا

استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد;

– اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا  7  روز پس از دریافت کالا، به مجازی سازان اطلاع داده شود.
– لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
– استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به ما بازگردانده شود.
– برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه  اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از  بین خواهد برد.
– این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی  بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد  شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل  و نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و  استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای  کالا) را شامل می‌شود.

قابل توجه مشتریان گرامی بعد از سپردن بسته شما به پست یا تیپاکس ، مسولیت رسیدن بسته به مقصد ، با پست یا تیپاکس می باشد و فروشگاه هیچ گونه مسولیتی در قبال بسته شما را نمی پذیرد.